Hızlı Destek

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hakkımızda

Ags Agro Solutions Group

AGS Agro Solutions Group, Agaci silo, Girgin Group ve Surmeli Tarım tarafından kurulmuştur. Ofislerimiz ve showroomlarımız İstanbul, Türkiye ve Mykolaiv, Ukrayna'da bulunmaktadır.


Agaclı Silo

Agacli Şirketler Grubu 1964 yılında kuruldu. Agacli Silo'nun merkezi Aksaray'da bulunmaktadır. Ağaçlı Grubu, Türkiye Fortune 500 sıralamasında 119. sırada yer almaktadır. Merkezi Aksaray’da bulunan Ağaçlı Silo, üretiminin her safhasına ileri teknoloji makina parkurlarını entegre etmiştir. Hızlı, donanımlı, deneyimli ve konusunda uzman personeli ile 100.000 m2 lik fabrika sahasında üretim gerçekleştirmektedir. Fabrikamız yıllık 35.000 ton yüksek mukavemetli çelik işleme kapasitesine sahiptir.Ağaçlı Şirketler Grubu bünyesinde mevcut 1000 aktif çalışan dışında 100 kişilik alanlarında uzman ekiple etkin kalite güvence denetim desteği alarak endüstriyel  üretim yapan tesisimiz 2016 yılında hizmete girmiştir.


AGL Markası

Müşterilerimize en iyi değeri sağlayan yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak için sürekli araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz.


Girgin GROUP

Girgin grubu, Aksaray Türkiye'de Caselli markası adı altında römork ve tanker üretmektedir. Fabrikamız 20.000 m2 ve 15.000 m2 üretim alanına sahiptir. 3,5 ila 40 kapasite arasında yüksek kaliteli römorklar sunuyoruz. Caselli ağırlıklı olarak çok çeşitli tarım römorkları, yarı römorklar, tankerler, silobas ve damperler tasarlar, geliştirir ve üretir. Her türlü müşterinin üretim ihtiyaçları için araç üstü ekipman ve mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurduk. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının dinlenmesi bizi yeni ürünler geliştirmemize yönlendirdi. Hedeflerimiz müşterilerimiz için en kaliteli ürün ve hizmetleri üretmektir.

Sürmeli Tarım

Surmeli Tarım 2004 yılında Adana'da kuruldu. Surmeli Tarım, Türkiye ile Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde tahıl, bakliyat, yağlı tohum ve yem ihracatçısıdır. Çiftçilerden kaliteli ürünlerini özenle seçerek tarım ürünü satın alıyoruz. Küçük veya büyük çiftçiler için küresel pazara doğru bağlantılar kurmak için çok çalışıyoruz. Misyonumuz son müşterilere yüksek kaliteli tarım ürünleri tedarik etmektir.